Kurumsal

Biz
Çeyrek Asırlık Tecrübeye Sahip, Asya Ambalaj, Ambalaj ürünlerinin üretim ve pazarlaması sektöründe faaliyet göstermektedir. 1997 yılında Konya’da kurulmuş olup sürekli gelişen Asya Ambalaj firmamız, polietilen sektöründe faaliyete başlayıp,yıllar içinde yatırımlarımızı artırarak Polietilen, Opp, Cpp , Twist Pet, Pörlize, Metalize kaplı türevlerini, Rotogravür, Flexo baskı ve Solventsiz, Solventlilaminasyon, Parsiyelkodsil gibi ürün çeşitliliğimizi ve kapasitemizi artırarak çalışmalarımızı çeyrek asırlık tecrübeye sahip personelimizle profesyonel bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. İleri düzey teknolojileri ile Konya Organize sanayi bölgesinde 4000 m2 alanda geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Asya Ambalaj, çikolata, şekerleme, bisküvi, kek, kuruyemiş yapımının ve birçok gıda sektörlerindeki baskılı, baskısız her türlü ambalajın yanı sıra endüstriyel polietilen torbalar, shrink naylonlarını , teknik imkanlarımız ve uzman kadrolarımızla siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Önce sizi dinliyor, isteğiniz doğrultusunda firmanızın ihtiyacı olan doğru çözümü uygun maliyetle sunuyoruz. Zamanınızın değerli olduğunun farkındayız ve söz verdiğimiz zamanda işimize başlıyor, çalışmamız için gerekli ekipmanı sürekli bünyemizde bulundurarak gereksiz zaman kayıplarını önlüyoruz. İşleri büyük / küçük diye ayırt etmeden güler yüzle yapıyoruz. Yaptığımız işlerin arkasında duruyor, baskı sonrası sorularınızı yanıtlıyor, gerektiğinde müdahale ederek mağdur olmanızı önlüyor, mutlu müşteriler yaratmak için çalışıyoruz. Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, her zaman en iyi hizmeti sunmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır. Asya ambalaj üretiminin %20 sini ihraç ederek global arenada Türkiye’nin teknolojik avantajlarını temsil etmekten gurur duymaktadır. Avrupa birliği ülkeleri, Ortadoğu kuzey Afrika orta Asya Türkiye devletlerine yaptığı ihracatla Asya ambalaj Türk ambalaj sektöründe yerini almaktadır

Vizyonuzmuz
Müşteri, ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği, kalite yönetimi, ürün çeşitliliğinde öncülüğü, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.

Misyonumuz
Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak, sektöre yön veren bir kurum olarak araştırma ve geliştirme faaliyetlerini üretime dönüştüren bir marka olmak.

Yurtiçi Pazarlama
Özel ürünlerde satış ve pazarlama ekibimiz, üretimimizin müşterilerimizin belirlediklieri talepler doğrultusunda gerçekleşmesini sağlamaktadır. Ürünlerimizdeki Asya Ambalaj etiketi hem müşterilerimizin hemde firmamızın güvencesidir. Standart ürünlerde satıy ve pazarlama ekibimiz son kullanıcılarımıza geniş ürün yelpazesi tasarlamakta, standartlaştırmakta ve pazarlamaktadır. Bu departmanımız, tüm süpermarket zincirleri ile irtibat halindedir. Başarılarımızda, daimi pazar araştırması ve geliştirilmesinin yanı sıra zamanında teslimat da önemli yer tutmaktadır.

İhracat
Asya Ambalaj; üretiminin % 60’ını ihraç ederek global arenada Türkiyenin teknolojik avantajlarını temsil etmekten gurur duymaktadır. Avrupa birliği ülkeleri, Ortadoğu, Kuzey Afrika ve Amerikaya yaptığı ihracatla Asya Ambalaj, Türk Ambalaj sektöründe yerini almıştır.