Kurumsal

Biz
Ambalaj ürünlerinin üretim ve pazarlaması sektöründe faaliyet göstermekteyiz.
1997 Yılında Konya’da plastikçiler sitesinde baskılı / baskısız POLİETİLEN ve OPP, CPP, PEARLİZE METALİZE gıda ambalajları üretimi olarak başlayıp, 2019 yılında 5000 metrekarelik yeni fabrikamızda faaliyetlerimizi sürdürmeye devam etmekteyiz. ( T.K.B. sicil numaramız ve tarihimiz: 42-00429-00001-4 / 07-12-1999)
Firmamız; ambalaj ve paketleme ürünlerinin üretimi alanında müşteri beklentilerine en iyi hizmeti sunmak, gelişen ambalaj sektöründe üretimini yaptığımız ürünlere duyulan ihtiyaca "Asya Ambalaj" markası ve kalitesiyle en ekonomik şekilde cevap vermek amacıyla kurulmuştur.
Kuruluşumuzdan bugüne kadar gelişen ve büyüyen makine parkımız; Tifdruk/Rotogrovür baskı, Flekso Baskı, Solventli ve Solventsiz Laminasyon, Parsiyal Cold Seal, Parsiyal Laminasyon teknik imkanlarımız ve uzman kadromuz ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.
Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, her zaman en iyi hizmeti sunmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Vizyonuzmuz
Müşteri, ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği, kalite yönetimi, ürün çeşitliliğinde öncülüğü, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.

Misyonumuz
Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak, sektöre yön veren bir kurum olarak araştırma ve geliştirme faaliyetlerini üretime dönüştüren bir marka olmak.

Yurtiçi Pazarlama
Özel ürünlerde satış ve pazarlama ekibimiz, üretimimizin müşterilerimizin belirlediklieri talepler doğrultusunda gerçekleşmesini sağlamaktadır. Ürünlerimizdeki Asya Ambalaj etiketi hem müşterilerimizin hemde firmamızın güvencesidir. Standart ürünlerde satıy ve pazarlama ekibimiz son kullanıcılarımıza geniş ürün yelpazesi tasarlamakta, standartlaştırmakta ve pazarlamaktadır. Bu departmanımız, tüm süpermarket zincirleri ile irtibat halindedir. Başarılarımızda, daimi pazar araştırması ve geliştirilmesinin yanı sıra zamanında teslimat da önemli yer tutmaktadır.

İhracat
Asya Ambalaj; üretiminin % 60’ını ihraç ederek global arenada Türkiyenin teknolojik avantajlarını temsil etmekten gurur duymaktadır. Avrupa birliği ülkeleri, Ortadoğu, Kuzey Afrika ve Amerikaya yaptığı ihracatla Asya Ambalaj, Türk Ambalaj sektöründe yerini almıştır.